Osnovna škola Fažana

Programeri i robotičari

Izvannastavna aktivnost "Programeri i robotičari" održava se ponedjeljkom 7. sat.

Glavni cilj izvannastavne aktivnosti je priprema učenika za natjecanja i provođenje natjecanja:

Vježbe Infokup, kategorija Osnove informatike

ROBOTIKA 2016./2017.

U ovoj kalendarskoj godini planiramo provesti jedno pretkolo i dva kola lige:

Pretkolo će biti održano od 24.10 – 29.10.

Na njemu je obvezno sudjelovanje novouključenih ustanova u Ligu dok starima nije obvezno, ali se preporuča. Pretkolo će biti provedeno prema pravilima provođenja online kola, ali se bodovanje i rezultat neće računati u ukupni rezultat te ustanove. Ideja iza pretkola je ulaz ustanova u CM ligu te početak rada s djecom na robotici.

Planirani termin prvog kola je 14.-19.11. Prvo kolo će biti online kolo.

Planirani termin drugog kola je 12.12. i 13.12.

Drugo kolo će biti fizičko kolo koje će se održavati u regionalnim centrima.  Iduća kola će biti provedena u drugom polugodištu ove školske godine.

IFrame

Individualni razgovori s roditeljima

Predmetna nastava

Razredna nastava