Osnovna škola Fažana

52212 Fažana

Obavijest o aktivnostima vezanima uz upis djece u I. razred osnovne škole

Poštovani roditelji,

od 11. svibnja 2020.  godine  Zavod za javno zdravstvo - Školska medicina započinje provedbu sistematskih pregleda djeteta prije upisa u prvi razred osnovne škole.

Školska liječnica Klaudija Blarežina, dr.med.specijalist školske medicine (Nazorova 23, Pula) obavijestiti će roditelje školskih obveznika o novim rokovima rasporeda pregleda, usklađenima s rokovima iz Preporuke Hrvatskog društva za školsku i sveučilišnu medicinu (HDŠSM) Hrvatskoga liječničkog zbora.

O ostalim aktivnostima vezanim za upis djece u prvi razred biti ćete naknadno obaviješteni u skladu s daljnjim preporukama HZJZ i MZO.

Stručna služba škole

Fažana, 11. 05. 2020. god.

Poziv na predupis djece u 1. razred

Autor: Dubravka Petković, 22. 1. 2020. 18:02

Poziv za predupis djece  u prvi razred osnovne škole  za školsku godinu 2020./21.

Individualni razgovori s roditeljima

Predmetna nastava

Razredna nastava

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI